11 Responses

 1. Příspěvek HO 2020

  Ahoj všichni,
  vím že máte v této době všichni hlavu plnou zpráv o šíření covidu-19, nicméně je v současné době zákazu volného pobíhání venku taky čas na splnění všech restů. Připomínám všem členům oddílu, že je naší povinností zaslat na oddílový účet příspěvek oddílu (neboli členský příspěvek) na rok 2020. Doposud tak učinilo 19. členů, které nebudu jmenovat. Prosím aby i zbývající členové, kteří doposud příspěvek na provoz HO neuhradili, aby tak učinili bez nátlaku.
  Pepíno

 2. Přednáška o Bílých Karpatech

  Dovoluji si Vás pozvat, na přednášku o pomnících Bílých Karpat. Bude v pátek 7.2.2020 v 18.00 na U Ikeho na OAZE Rybáře 33? Hodonín. Vstupné dobrovolné v prospěch OAZY

 3. Přehled lezení za r. 2019

  Už víte, že letošní výroční schůze Horolezeckého oddílu Hodonín z.s. proběhne v pátek 14.2.2020 od 18:30 na Oáze v Hodoníně. Na všechny se budu těšit.
  A protože mám letos povídat o tom, co se lezlo a vylezlo, kde se bylo lozit a horolozit, kde jste bouldrovali a také o jiných následování hodných počinech členů našeho oddílu (třeba skialpu, VHT, ledolezení, kaňoninku, jeskyňaření), prosím všechny, aby otevřeli své lezecké deníčky, facebooky, alba či jen pár chvil věnovali zamyšlení nad uplynulým lezeckým rokem.
  Nejenom pro Vás samotné je to příležitost si připomenout, jaký vlastně byl. Zůstane současně jako připomenutí toho , co se dělo, v oddílové kronice.

  Nehodlám předčítat horolezecké průvodce navštívených oblastí a ani od Vás neočekávám vyčerpávající popis všech vylezených cest, ale alespoň na pár odstavců mi zkuste popsat a hlavně poslat:
  • kam jste se podívali a v jakých lezeckých terénech jste lezli a s kým,
  • kterých vylezených cest (název, obtížnost) si fakt považujete nebo by si měli povšimnout ostatní.

  Podle webovek by to mohlo vypadat, že z oddílu jezdí lozit či na pásy jen pár lidí a zbytek si válí šunky, což jak víme, není pravda.
  Zkuste mi to poslat do středy před výročkou, tedy do cca 12.února.
  Všem, kteří si s tím tu práci dají a něco pošlou, předem děkuji.
  Moc se těším na Vaše příspěvky. A nebojte se, každý má ten svůj pomyslný vrchol někde jinde. 
  Kolda

 4. Pepíno

  Ahoj,
  připomínám všem, že se blíží valná hromada oddílu. Je třeba uhradit příspěvky oddílu za rok 2020, tedy členství v HO (tělocvičnu). S tím souvisí členství ČHS, Alpenverinu, či PZS na rok 2020 (staré průkazy platí do 31.01.2020). Již delší dobu výbor oddílu preferuje individuální objednávání členství v ČHS či jiných svazech, a s tím související pojištění, které si každý vybere podle své potřeby, objedná sám přes eshop ČHS a zaplatí online kartou nebo převodem. Je to zcela jednoduché a ČHS tuto formu preferuje. Výboru oddílu tím odpadá zbytečná agenda a práce okolo objednávání. Pokud by to dělalo někomu velký problém, můžete se na mě obrátit, poradím nebo pomůžu. Takže prosím na oddílový účet posílejte pouze příspěvky oddílu a členství v ČHS a pojištění si vyřizujte individuálně na webu ČHS.

  • oddílové příspěvky r.2020

   Oddílový příspěvek HO Hodonín, z.s. na celý rok 2020 činí 1000 Kč. Členství v ČHS a pojištění si vyřizujte individuálně na webu ČHS, je to jednoduché a dříve budete mít průkazky doma.

 5. Lezenie Sardinia

  Ahojte,
  ako uz Vlastik nadhodil ze by sme mohli zas za lezenim do tepla tak ma laka celkom Sardinia a aj Petovi a ostatnym co tam kedysi z nasho oddielu boli sa tam pacilo. Pozerala som letenky z Viedne a teraz sa pohybuju okolo 1000-1300 czk za spiatocnu letenku za osobu na duben.
  Terminy: aspon z mojho pohladu by bol vhodny duben mimo Velkej noci /budem musiet sluzit a ludi bude aj tak vsade vela- tj NIE 10-13.4/ a tiez nemozem 15-17.4- to mam kurz z prace. Ale zaciatkom a koncom dubna v pohode. Cca na tyzden.
  Rychle rozhodnutie moze byt teraz vyhodne- potom nemusia byt letenky a volno v praci. Kto by siel? Ked tak preposlite dalej ak vas niekto napadne
  Maja

 6. Marek Veselka

  Dobrá zpráva pro milovníky elasťáků a lezení na překližce. Naši přítelové z Pálavského věšáku otevřeli stěnu i ve středu. Je na čase jít se podívat, jestli nepřibyly na stěně nějaké ty břeclavské legendární šest plus plus plusky.

 7. Kolda

  Zdravím všechny skialpinisty a skituristy. Připomínám, že oddíl vlastní (je u mě) průvodce Skitouren Wiener Hausberge, který je k dispozici také v obsáhlejší internetové podobě na http://www.bergundkarte.at . Pokud jste zapomněli přístupové heslo, sdělím členům našeho spolku na požádání.

 8. Maja

  Ahojte, mam tu viacero veci na srdci. Samozrejme, ze s Petom hladame partakov.
  Ak by sa chcel niekto pridat tak teraz piatok po praci a v sobotu budeme blbnut na zjazdovke na Stupave- huraaa uz maju otvorene 🙂
  Ďalej 21-23.12 a potom 30.12 (vecer)- 3.1. by sme sli niekam na skialpy do Rakuska, nieco blizko napr. Štýrsko, okolie Salzburgu, lahke tury, podla aktualnych podmienok, spanie idealne AV chata alebo podobne. Idem googlit a hladat kde by sa dalo… Pripadne, ak ma nahodou niekto nejaky napad mozeme sa dohodnut.
  Maja

  • Kolda

   Se mnou nepočítejte. Já můžu jen 27. a 28.12. Pak až v novém roce.

 9. Petr Wasek

  Prodám dynamické lano 80 m, používané, ale dobré

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *